Protetyka stomatologiczna

Protetyka stomatologiczna Lublin

W naszym gabinecie dbamy o zdrowe, naturalne i piękne zęby naszych Pacjentów. Od wielu lat zajmujemy się protetyką, czyli obszarem stomatologii poświęconym odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych po uszkodzeniu lub po utracie zębów naturalnych.

 

Naszym Pacjentom oferujemy pełen zakres usług protetycznych, dzięki którym brak zębów, czy ich niezdrowy wygląd pozostanie tylko wspomnieniem. Wypadkowa naszej wiedzy i doświadczenia z zakresu protetyki stomatologicznej zapewnia doskonały końcowy efekt - estetyczny wygląd i piękny uśmiech.

 

W każdym z przypadków:  braku całego zęba, braku kilku zębów lub całkowitego bezzębia stosujemy indywidualny plan leczenia bazujący na kilku opcjach wygodnych dla Pacjenta rozwiązań odpowiadających jego oczekiwaniom zdrowotnym, estetycznym i finansowym.

W trakcie uzgadniania indywidualnego planu leczenia Pacjenta uwzględniamy zawsze zasady analizy estetycznej możliwych końcowych efektów, aby upewnić się, że jako eksperci pozwolimy cieszyć się Pacjentowi zdrowym i pięknym uśmiechem.

 

W zależności od obszaru i miejsca braków zębowych, proponujemy różnego rodzaju uzupełnienia protetyczne, a wszystkie zabiegi przeprowadzamy zgodnie z zasadami okluzji tak, żeby zęby się nie ścierały i nie pękała porcelana.

Przeprowadzane w naszym gabinecie kompleksowe leczenie protetyczne daje długotrwały efekt zdrowotny i estetyczny.

Protetyka stomatologiczna Lublin: